Close

Korzysci Audytu SEO

 • Indywidualne rekomendacje SEO
 • Dokladna analiza Twojej strony
 • Raport w pliku PDF
Audyt SEO

Audyt SEO Twojej Strony

Audyt SEO to kompleksowy dokument zawierajacy
zbior indywidualnych rekomendacji SEO dla Twojej strony

Marketing w wyszukiwarkach miedzynarodowych


Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/simplemo/domains/ifoxo.pl/public_html/wp-content/plugins/yet-another-related-posts-plugin/includes.php on line 395

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź artykułu, który miałem przyjemność przygotować dla miesięcznika Marketing w Praktyce. Artykuł nie został jeszcze opublikowany, ale mam nadzieje że będziecie go mogli przeczytać już niedługo :-)

Przyznam że temat jest mi dobrze znany i obejmuje grupę firm, które posiadają lub planują wdrożyć dodatkowe wersje językowe własnych stron.

Zapowiedź artykułu:

Marketing w wyszukiwarkach międzynarodowychWzrastające znaczenie polskich firm na rynkach europejskich i światowych jest bardzo dobrym sygnałem dla zwiększenia aktywności marketingu międzynarodowego. Firmy starające się podbić światowe rynki czeka jednak trudne zadanie, nie tylko pod względem marketingowym, ale także logistycznym i komunikacyjnym. Eksporterzy i wszystkie firmy prowadzące działalność poza granicami kraju, pracują jednak nieustannie nad poprawą swojej pozycji na obcych rynkach.

Postaram się w tym artykule przedstawić wyzwania i korzyści powiązane z międzynarodowym marketingiem w wyszukiwarkach. Wsparcie sprzedaży i świadomości marki właśnie poprzez wyszukiwarki wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla mało znanych firm na nowych rynkach zbytu.

Dalsza część artykułu, już wkrótce :-)

Pozdrawiam, Marcin Chirowski

Polecam także tematy powiązane:

 1. Wyzwania czekające na polskie firmy w zagranicznych wyszukiwarkach
  Dzisiaj mam dla Was pierwszą część artykułu, który...
 2. Marketing w wyszukiwarkach, czyli co to jest SEM?
  Na Poligonie Marketingowym ( Facebookowy FanPejdż ) rozpoczeliśmy...
 3. Czy Twojej firmie potrzebny jest specjalista ds. Marketingu w wyszukiwarkach?
  Utworzenie zespołu SEM w firmie lub zatrudnienie specjalisty...

Autor artykułu: | Zobacz stronę www autora

Krótkie info: Sorry, ale ta strona jest mega stara. Jakos cudem przetrwala prawie 10 lat bez aktualizacji. Takze, to jest bardziej archiwum internetu ktore czeka na odkurzanie. Wszystko co tutaj przeczytacie bylo aktualne w 2009r (wow, dawno temu).

blog comments powered by Disqus