Close

Korzysci Audytu SEO

 • Indywidualne rekomendacje SEO
 • Dokladna analiza Twojej strony
 • Raport w pliku PDF
Audyt SEO

Audyt SEO Twojej Strony

Audyt SEO to kompleksowy dokument zawierajacy
zbior indywidualnych rekomendacji SEO dla Twojej strony

Profil firmy na Facebooku, jak to robi Heyah?


Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/simplemo/domains/ifoxo.pl/public_html/wp-content/plugins/yet-another-related-posts-plugin/includes.php on line 395

heyahFacebook to szybko wzrastająca pozycja na mapie polskiego Internetu.  Korzysta z niego juz  ponad 5 mln osób z Polski i jesteśmy jedną z najszybciej zwiększających sie grup demograficznych.  Na całym świecie z Facebooka korzysta juz przeszło 500 mln osób i ta liczba niesamowicie szybko wzrasta każdego dnia.

Facebook w dużym prawdopodobieństwe przechwytuje użytkowników NaszejKlasy i ma spore szanse w 2010 roku zbiliżyć się do NK w liczbie użytkowników.

Potencjał Facebooka dostrzegły Polskie firmy – Heyah wyznacza kierunek?

Polskie firmy w bardzo słuszny sposób zauważyły potencjał Facebooka. Kampanię reklamową na Facebooku, prowadzi bardzo skutecznie sieć komórkowa Heyah.

Zobacz profil firmy Heyah na Facebooku

Profil Heyah na Facebooku

Do grona fanów marki Heyah na Facebooku zapisało się już ponad 145 tys. użytkowników. Jest to ciekawie prowadzony profil, wspierany ze strony głównej Heyah.pl ( zrzut ekranu poniżej )

Heyah zachęca do Facebooka

“Stuku Kruku” na Facebooku

Profil wspierany jest także poprzez specjalną aplikacje/gre: „Stuku Kruku” z animowanymi postaciami kota Ryśka i psa Łinstona.

Gra Heyah: "Stuku Kruku" na Facebooku

Stworzenie profilu firmowego na Facebooku jest bezpłatne

Każda firma może w prosty sposób stworzyć swój profil na Facebooku. Opisze to dokładnie krok po kroku w kolejnych wpisach.

Samo założenie profilu to jednak początek drogi, a osiągnięcie sukcesu w społecznościach internetowych zależy w dużej mierze od przyjętej strategii, o czym także napisze kolejnym razem.

Pozdrawiam, Marcin Chirowski

Polecam także tematy powiązane:

 1. Sklep Internetowy na Facebooku, nowy trend?
  Dotychczas Facebook wykorzystywany był głównie w marketingu społecznościowym....
 2. Konkursy na Facebooku
  Jakiś czas temu poruszyłem sprawę konkursów na Facebooku....
 3. FBShop – Polski Sklep Internetowy na Facebooku
  Pisząc w Październiku 2009r o prekursorach nowego trendu:...

Autor artykułu: | Zobacz stronę www autora

Krótkie info: Sorry, ale ta strona jest mega stara. Jakos cudem przetrwala prawie 10 lat bez aktualizacji. Takze, to jest bardziej archiwum internetu ktore czeka na odkurzanie. Wszystko co tutaj przeczytacie bylo aktualne w 2009r (wow, dawno temu).

 • Mirkot3

  Tworzenie profili na facebooku jest bardzo łatwe i proste wiele firm a także osób prywatnych zakłada tam konta :) moją ulubioną firmą jest profil Dilmah, marka nie tylko umieszcza tam nowinki na temat herbat ale też tworzy świetne darmowe aplikacje pt scrapbook Dilmha albo komiks Dilmah :))

blog comments powered by Disqus