Close

Korzysci Audytu SEO

 • Indywidualne rekomendacje SEO
 • Dokladna analiza Twojej strony
 • Raport w pliku PDF
Audyt SEO

Audyt SEO Twojej Strony

Audyt SEO to kompleksowy dokument zawierajacy
zbior indywidualnych rekomendacji SEO dla Twojej strony

Rozwój bloga iFoxo: Sklepy Czytelników + Społeczność

Sześć miesięcy aktywnego blogowania skłania do krótkiego podsumowania i wyznaczenie dalszego kierunku rozwoju bloga iFoxo. Ten czas przebiegł naprawdę dobrze i bardzo się cieszę że tak zaczeła się moja przygoda z blogowaniem.

iFoxo to mój pierwszy blog profesjonalny, na który poświęcam sporo wolnego czasu. Zwiększona liczba czytelników, potwierdza jednak że warto :-)

Dużą rolę w określeniu oblicza bloga odegrał Flaker i SEO Crash Testy które zamierzam aktywnie kontynuować w niedługim czasie.

Poligon Marketingowy + Sklepy Czytelników, czyli nowe działy na blogu

Najnowszym działem na blogu jest oczywiście Poligon Marketingowy, czyli podsumowanie aktywności z fanpejdża iFoxo na Facebooku. Mam nadzieje że taka forma integracji bloga z facebookiem wam się podoba :-)

Dodatkowo w przygotowaniu jest także nowy dział: Sklepy Czytelników w którym każdy kto posiada lub promuje sklep internetowy będzie mógł zamieścić informacje o sklepie z krótkim opisem i kontekstowym linkiem zwrotnym do sklepu. Dział powinien być gotowy już niedługo. Jeżeli  już teraz chcesz dodać treści związane z Twoim sklepem, czytaj dalej :-)

Społecznościowy charakter bloga iFoxo

Jednym z priorytetów bloga iFoxo jest stworzenie aktywnej społeczności. Cześciowo już to się udało poprzez wspomnianego fanpejdża na Facebooku, ale chce pójść krok dalej i stworzyć na iFoxo miejsce w którym każdy może dodać coś od siebie.

Jeżeli posiadasz treści powiązane tematycznie z blogiem iFoxo i chcesz wypromować je wśród nowego grona odbiorców, to zapraszam serdecznie do publikacji własnych tresci. Każdy artykuł/post może zawierać kontekstowy link zwrotny.

Jak dołączyć do społeczności iFoxo?

Krok pierwszy: Poczytaj więcej o korzyścich płynących z publikacji treści na blogu

Podsumowując:

Mam nadzieje że treści które pojawiają się na blogu, dobrze się czyta i są przydatne w waszych przedsięwzięciach internetowych.

Pozdrawiam, Marcin

Polecam także tematy powiązane:

 1. Poligon Marketingowy, czy iFoxo idzie na wojne?
  Poligon Marketingowy, czy iFoxo idzie na wojne? Oczywiście...
 2. Blog firmowy. Dyskusja o skuteczności bloga
  Taktyka Poligonowa #11: „Blog Firmowy” Dzisiejsza taktyka marketingowa...
 3. Przecinamy wstęgę i ruszamy
  Przecinam wstęgę i witam  :-) Czego się można...

Autor artykułu: | Zobacz stronę www autora

Krótkie info: Sorry, ale ta strona jest mega stara. Jakos cudem przetrwala prawie 10 lat bez aktualizacji. Takze, to jest bardziej archiwum internetu ktore czeka na odkurzanie. Wszystko co tutaj przeczytacie bylo aktualne w 2009r (wow, dawno temu).

blog comments powered by Disqus